Česky

Česky

English

menu
zavřít

Hřiště v ulici Křiby se proměnilo

27. 12. 2021

Aktuality

72

Zlín – Staré hřiště v ulici Křiby na Jižních Svazích prošlo kompletní rekonstrukcí.

Obyvatelé ulice Křiby  mají k dispozici víceúčelové hřiště

Zlín – Staré hřiště v ulici Křiby na Jižních Svazích prošlo kompletní rekonstrukcí. Nyní, po čtyřech měsících, mohou místní obyvatelé využívat nové víceúčelové hřiště.

Na místě nevyhovujícího hřiště vzniklo nové veřejně přístupné sportoviště s asfaltovým povrchem, které je určeno nejen pro příznivce hokejbalu a volejbalu. Hřiště je vybaveno záchytným oplocením, brankami na hokejbal a sloupky na zavěšení volejbalové sítě. Předmětem zakázky byla rovněž oprava přilehlého chodníku, nové schodiště se zábradlím a mobiliář,“ uvedl náměstek primátora města Zlína Bedřich Landsfeld.

Vzhledem k umístění sportoviště v blízkosti panelových domů bylo nezbytné hřiště v rámci rekonstrukce i odhlučnit.

Oplocení hřiště je vyhotoveno z ocelových sloupků a kovových výplní upevněných přes hlukové a vibrační tlumiče, které snižují hlukovou zátěž vznikající při nárazu míčů do oplocení,“ popsal Bedřich Landsfeld.

Během měsíce ledna budou u hřiště nainstalovány lavičky, odpadkový koš a dojde k povrchovým úpravám terénu. V jarních měsících ještě založí pracovníci Odboru městské zeleně nový trávník.

Výše investice z městského rozpočtu ukrojila částku 1 883 268 Kč.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru