Česky

Česky

English

menu
zavřít

I senioři umí žít naplno! Odpoledne s Josefem Lauferem

16. 6. 2017

Aktuality

15

Zlín – Program pro dříve narozené, I senioři umí žít naplno, má za sebou už osmý ročník. Jako hlavní host vystoupil na náměstí Míru zpěvák a herec Josef Laufer.

Josef Laufer na náměstí Míru

Zlín –Program pro dříve narozené, I senioři umí žít naplno, má za sebou už osmý ročník. Jako hlavní host vystoupil na náměstí Míru zpěvák a herec Josef Laufer.

V úvodu programu zahrála kapela JAZZBOOK a pak se představili senioři a seniorky TJ Sokol Zlín se skladbou „Ta naše písnička česká.“ Následovalo pěvecké vystoupení mužů a taneční vystoupení žen ze Zlínského klubu seniorů Kvítková, poté přišly na řadu bubenice z Příluku.

Vystoupení Josefa Laufera nejen pobavilo, ale některé i roztančilo. „Pan Laufer má úžasnou energii a charisma. Společně s Janou Pobořilovou vedoucí Odboru sociálních věcí magistrátu a spolupořadatelkou Martinou Lerlovou jsme byly nadšené z toho, kolika lidem udělal radost. Chtěla bych poděkovat všem účinkujícím za jejich vystoupení a všem z Magistrátu města Zlína, kteří se na přípravě této akce podíleli,“ řekla náměstkyně primátora Kateřina Francová, do jejichž kompetencí patří sociální oblast.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru