Česky

Česky

English

menu
zavřít

Infopoint v Památníku Tomáše Bati zahájí provoz

24. 4. 2020

Aktuality

23

Zlín – Na základě harmonogramu otevírání provozoven, který ve čtvrtek 23. 4. představila vláda, otevře pro veřejnost infopoint Památníku Tomáše Bati.

Infopoint PTB

Zlín – Na základě harmonogramu otevírání provozoven, který ve čtvrtek 23. 4. představila vláda, otevře pro veřejnost infopoint Památníku Tomáše Bati. Samotný objekt Památníku však i nadále zůstává uzavřen.

Aktuální provozní doba infopiontu je od pondělí 27. dubna:

pondělí, středa 8–17 h a úterý, čtvrtek, pátek 8–14 h.

Pro splnění nároků na zvýšená hygienická opatření v podmínkách infopointu je omezena přítomnost návštěvníků. V jednu chvíli mohou být uvnitř nanejvýš dvě osoby.

Infopoint Památníku Tomáš Bati se nachází ve vedlejší budově gymnázia T. G. M. (vstup samostatným vchodem na konci budovy). Při jeho návštěvě si mohou zájemci zakoupit kromě dárkových předmětů také knihu TESTAMENT – MANIFEST Památník Tomáše Bati.

Pracovníci Památníku Tomáše Bati jsou veřejnosti k dispozici také na telefonu 575 570 720 nebo na e-mailu: pamatnikbata@zlin.eu.

Aktuality sledujte na: https://pamatnikbata.eu

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru