Česky

Česky

English

menu
zavřít

Informační středisko se opět otevírá veřejnosti

24. 4. 2020

Aktuality

18

Zlín – Od pondělí 27. dubna se po šesti týdnech znovu otevře Městské informační a turistické středisko v budově radnice.

is1.jpg

Zlín – Od pondělí 27. dubna se po šesti týdnech znovu otevře Městské informační a turistické středisko v budově radnice.

Nová otevírací doba v informačním středisku bude v pondělí a středu 8–17 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek 8–15 hodin.

Provoz zlínského informačního střediska bude obnoven v souladu s doporučením Ministerstva zdravotnictví ČR, aby byla dodržena zvýšená hygienická opatření, a to konkrétně:

Abychom splnili nároky na zvýšená hygienická opatření v podmínkách našeho informačního střediska na radnici, jsme nuceni zredukovat přítomnost návštěvníků. V jednu chvíli tak mohou být uvnitř maximálně dvě osoby. Klienti budou na toto omezení upozorněni již u vchodu,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína Eva Manišová.

Co se týče provozu úřadu, tak v úřední dny, tedy v pondělí a ve středu, bude i nadále zachována současná otevírací doba 8–17 hodin, a to pouze na základě objednání. Výjimkou je pokladna, kde objednání není potřeba. V neúřední dny je radnice kromě Městského informačního a turistického střediska uzavřena.


 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru