Česky

Česky

English

menu
zavřít

Informační středisko ve Zlíně je připraveno na turistickou sezónu

17. 5. 2021

Aktuality

15

Zlín - Rozvolnění proti epidemiologických opatření je dobrou zprávou pro návštěvníky turistických cílů. Od pondělí 10. května mohou přivítat své zákazníky turistická informační centra,...

mits.jpg

Zlín - Rozvolnění proti epidemiologických opatření je dobrou zprávou pro návštěvníky turistických cílů. Od pondělí 10. května mohou přivítat své zákazníky turistická informační centra, lidé mohou zamířit do muzeí, galerií, hradů a zámků, i když stále ještě s částečně omezujícími opatřeními.

„V našem zlínském informačním středisku je pro novou turistickou sezónu připravena řada turistických materiálů. Například mapy zaměřené na zlínskou architekturu či výtvarná díla ve veřejném prostoru, turistické a cykloturistické mapy či průvodce městem a okolím,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací. V nabídce jsou také nové publikace, např. Myšlenky Tomáše Bati, Baťa na všech kontinentech či Archiv Hanzelky a Zikmunda.

Zakoupit můžete také originální upomínkové předměty, jako sodovku Baťovka, šálky na kávu #Zlinlover, zrnkovou kávu v netradičním obalu, trička, ponožky, vaky, sluneční brýle s logem Rozvaž se ve Zlíně a mnoho dalšího.

Městské informační a turistické středisko Zlín můžete navštívit již ve standartní době, tj. od pondělí do čtvrtka od 7.30 do 18.00, v pátek od 7.30 do 17.00 a v sobotu od 9.00 do 15.00 hodin s polední pauzou 12 - 12:30.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru