Česky

Česky

English

menu
zavřít

Jak získat voličský průkaz

17. 9. 2021

Aktuality

1564

Zlín - Voliči, kteří chtějí ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky volit ve kterémkoliv volebním okrsku, mohou požádat o vydání voličského průkazu osobním..

volby-petr.jpg

Zlín - Voliči, kteří chtějí ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky volit ve kterémkoliv volebním okrsku, mohou požádat o vydání voličského průkazu osobním podáním a to až do středy 6. 10. 2021 do 16:00 hodin.

V případě žádosti o vydání voličského průkazu poštou (listina žádosti musí být opatřena úředně ověřeným podpisem voliče) nebo prostřednictvím datové schránky, je konec lhůty pro doručení již v pátek 1. 10. 2021.

Místem pro osobní podání žádosti o vydání příslušného voličského průkazu nebo hlasovacího průkazu, pro voliče s trvalým pobytem ve Zlíně, je pracoviště evidence obyvatel Magistrátu města Zlína v budově L. Váchy 602, dveře č. 222.

Bližší informace k volbám lze nalézt na webových stránkách města zde.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru