Česky

Česky

English

menu
zavřít

John Honner z Czech-American TV: Sám jsem zvědavý na ohlasy

23. 10. 2017

Aktuality

15

Zlín – Celé dva dny točil ve Zlíně štáb nekomerční televizní společnosti Czech-American TV. Pro své vysílání chystal reportáže z mnoha atraktivních míst města.

Natáčení v tropické hale Yutacan.jpg

Zlín – Celé dva dny točil ve Zlíně štáb nekomerční televizní společnosti Czech-American TV. Pro své vysílání chystal reportáže z mnoha atraktivních míst města.

„Ve Zlíně je toho hodně, co chceme našim divákům představit. Sám jsem zvědavý na ohlasy,“ svěřil se John Honner, zakladatel a producent Czech-American TV. Natáčelo se například v „mrakodrapu,“ Kongresovém centru, na zámku Lešná, v zoologické zahradě nebo ve vile Tomáše Bati.

Vysílání této nekomerční televizní společnosti sleduje každý týden zhruba dva a půl milionu domácností v šedesáti amerických městech. V reportážích je Česká republika představována jako zajímavá a přitom bezpečná destinace. Mimo USA má Czech-American TV největší sledovanost v Kanadě, Austrálii, Anglii a v Rusku.

Diváci často na reportáže reagují, třeba proto, že sami dané místo znají či k němu mají například rodinnou vazbu. „Platí to i pro reportáže ze Zlína a okolí,“ dodal John Honner.  

O fungování Czech-American TV se stará více než 40 odborníků z Ameriky a zejména z Čech. Zapojeni do spolupráce jsou i studenti z Gymnázia a jazykové školy Zlín, kteří také vytváří vysílání školní televize T.G.M. Czech-American TV úzce spolupracuje také se Zlínským krajem.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru