Česky

Česky

English

menu
zavřít

Kampaň Do práce na kole je u konce. Vyhlášení vítězů se uskuteční v Otrokovicích

4. 6. 2019

Aktuality

8

Zlín - Soutěžní měsíc kampaně Do práce na kole 2019 skončil posledním květnovým dnem. Letos jezdilo celý měsíc do práce na kole 941 pracovníků z různých firem a institucí...

Do práce na kole jezdí i úředníci magistrátu.jpg

Zlín - Soutěžní měsíc kampaně Do práce na kole 2019 skončil posledním květnovým dnem. Letos jezdilo celý měsíc do práce na kole 941 pracovníků z různých firem a institucí ve Zlíně, Otrokovicích a blízkého okolí. Vyhlášení výsledků a předání cen vítězům za týmy, které se přihlásily v uvedených městech, se bude konat ve čtvrtek 6. června 2019 od 16 hodin na nám. 3. května v Otrokovicích. 

Na otrokovickém náměstí bude připraven program nejen pro samotné soutěžící. O zábavu se postarají akrobati na kolech, kapela Ripteto a rádio Zlín. Zajištěno bude také občerstvení. Celorepublikově se letos do kampaně za používání bezmotorových forem dopravy zapojilo z 45 měst přes 19570 lidí. V minulém roce se v soutěži zaregistrovalo přibližně 16 345 účastníků, což je letos o 3225 více. Díky bezmotorovému způsobu dopravování během letošního května, ušetřili účastníci celkem 463 648 337 gramů emisí CO2 v ovzduší.

 Soutěž Do práce na kole pořádá sdružení Auto*Mat, které prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě a snaží se přimět co největší množství lidí k cyklodopravě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru