Česky

Česky

English

menu
zavřít

Kašpar, Melichar a Baltazar dorazili na radnici

3. 1. 2020

Aktuality

14

Zlín – Tříkrálová družina zastavila při svém putování i na zlínské radnici.

img-0497.jpg

Zlín – Tříkrálová družina se zastavila při svém putování i na zlínské radnici. Po označení vchodových dveří budovy nápisem C†M†B† 2020 a tříkrálovém vinšování přijali mudrci z Východu v doprovodu zástupců Charity Zlín pozvání k posezení s hostiteli – primátorem Jiřím Korcem a jeho náměstkyní Kateřinou Francovou. Hlavním tématem přátelského setkání byla právě probíhající Tříkrálová sbírka s malými i velkými koledníky  v ulicích města, která tradičně ukončí vánoční čas. Představitelé města také neopomněli přispět do kolednické kasičky.

Jednou z akcí, která už neodmyslitelně patří k těmto dnům, a koná se právě na konec této charitativní sbírky ve Zlíně je Tříkrálový festival. Uskuteční se v sobotu 4. ledna od 9 do 13 hodin před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů Zlín na Jižních Svazích.

Na pódiu se budou střídat kapely B.P.T. ZLÍN, Cestující hudba, DoGa UH, taneční a pěvecký folklorní soubor Trnečka. Slovem provede moderátor Martin Pášma.

I letos se mohou návštěvníci těšit na Tříkrálovou zabíjačkovou polévku z rukou zajímavých osobností. Pro všechny příchozí bude zdarma, kdo ale bude mít možnost, může za ni vložit finanční příspěvek do zapečetěné tříkrálové kasičky. Na prodej budou i tradiční zabíjačkové výrobky od řezníka a teplé nápoje včetně francouzského a finského punče.

Harmonogram podávání polévky:

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru