menu
zavřít

Každý jsme anděl. Přijďte se přesvědčit

12. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Ve Zlínském klubu 204 zpříjemní vánoční atmosféru od 12. 12. 2016 do 6. 1. 2017 výstava „Každý jsme anděl“. Motto projektu autorka Silvie Hlavová vložila do sloganu...

053544613.jpg

Zlín - Ve Zlínském klubu 204 zpříjemní vánoční atmosféru od 12. 12. 2016 do 6. 1. 2017 výstava „Každý jsme anděl“. Motto projektu autorka Silvie Hlavová vložila do vysvětlujícího sloganu: „To, co činí anděly výjimečnými, je neviditelné. V našem světě však potřebují lidské tělo, abychom uvěřili v dobro, které konají.“ 

Spoluautorkou realizace je Beáta Pituchová. Obě jsou studentkami Ateliéru prostorové tvorby Fakulty multimediálníchkomunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Výstava bude zahájena vernisáží dne 12. 12. 2016 v 17:00 hodin. Ve výtvarné instalaci se každý její návštěvník může stát andělem. Učiní to tak, že propojí své lidského tělo s andělskými křídly a nechá se vyfotit.Výstava má charitativní charakter. Dobrovolným příspěvkem se mohou andělé přidat k veřejné sbírce pro Mobilní hospic Strom života.

„Tradice zajímavého designu je ve Zlíně stále živá. Jsme rádi, že můžeme s univerzitou Tomáše Bati na podobných projektech spolupracovat,“ uvedl náměstek pro oblast kultury Jiří Korec.

Jako památku na dobrý skutek si návštěvník odnese fotku. Kdo získá snímek s křídly, může jej pomocí aplikace Instagram a hashtagu výstavy (#kazdyjsmeandel) odeslat do tiskárny Printka, která bude na výstavě. Díky Instagramu tak vznikne databáze všech andělů, kteří přispěli a pomohli. Ve Zlínském klubu vás kromě křídel čeká příjemná vánoční atmosféra, hudba a svařené víno. Vánoční atmosféra se rozšíří i do parku Komenského a k dispozici bude i zahrádka u baru Pštros na ulici Školní.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru