Česky

Česky

English

menu
zavřít

Kdo získá titul Sportovec města Zlína za rok 2017? Probíhá nominace

27. 11. 2017

Aktuality

3

Zlín – Statutární město Zlín i letos ocení celoroční vysoké nasazení a úspěchy sportovců.

Slavnostní večer - vystoupeni Sokol Zlin, foto Josef - Omelka

Zlín – Statutární město Zlín i letos ocení celoroční vysoké nasazení a úspěchy sportovců. Již nyní přijímá nominace těch nejúspěšnějších, kteří svými výkony naše město reprezentovali a zapsali se tak do novodobé historie zlínského sportu. Ze slavnostního večera, který se uskuteční na jaře příštího roku, si odnesou tituly a ceny sportovci nominovaní do stejných kategorií  jako vloni.

Vyhlášeni budou:

–  nejúspěšnější sportovec města Zlína – Sportovec města Zlína za rok 2017,  Nejúspěšnější sportovní kolektiv a   Nejúspěšnější zdravotně postižený sportovec nebo kolektiv zdravotně postižených sportovců.

Bude udělena:

– Cena primátora v kategorii mládeže,  Cena za mimořádný přínos zlínskému sportu a  Cena fair-play za mimořádný čin na sportovním poli.

Závazné formuláře jsou k dispozici na webu města Zlína: www.zlin.eu/oddeleni-prevence-kriminality-a-sportovist-cl-629.html. Informace poskytuje Kamila Hönigová, tel. 577 630 302, e-mail: kamilahonigova@zlin.eu.

Uzávěrka návrhů je 15. ledna 2018 ve 14:00 hodin.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru