Česky

Česky

English

menu
zavřít

Klub Evergreen zve na galakoncert

2. 5. 2017

Aktuality

6

Zlín - Hudební pořad Českého rozhlasu Dvojka Klub Evergreen oslaví pětileté výročí galakoncertem v pondělí 15. května od 19 hodin v Kongresovém centru Zlín. S Big Bandem Felixe Slováčka vystoupí...

Pozvánka na galakoncert.jpg

Zlín - Hudební pořad Českého rozhlasu Dvojka Klub Evergreen oslaví pětileté výročí galakoncertem v pondělí 15. května od 19 hodin v Kongresovém centru Zlín. S Big Bandem Felixe Slováčka vystoupí moderátoři pořadu Dasha a Jan Smigmator a jejich hosté: Ondřej Ruml a sourozenci Antonín a Věra Gondolánovi.

Písně z repertoáru Franka Sinatry, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Elly Fitzgerald, Michaela Bublého, Diany Krall ale i jejich české verze, nebo swingové verze hitů pop music a rocku, si tentokrát mohou milovníci hudby vychutnat naživo v podání Dashy a Jana Smigmatora v doprovodu vynikajícího Big Bandu Felixe Slováčka. Pozvání k hudebním oslavám pěti let Klubu Evergreen přijali i tři vzácní hosté! Společně s průvodci pořadu tak zahrají a zazpívají Ondřej Ruml a sourozenci Věra a Antonín Gondolánovi. „Půjde o skutečně výjimečné a neopakovatelné hudební setkání,“ dodává zpěvačka Dasha.

„Je to neuvěřitelné, ale už je tomu opravdu pět let, co se se mnou a zpěvačkou Dashou můžete sobotu co sobotu setkávat na vlnách Českého rozhlasu Dvojka a společně s námi vždy krátce po poledni listovat velkým americkým zpěvníkem a vychutnávat si nesmrtelné swingové evergreeny, které máme všichni tak rádi. Pro mě osobně je Klub Evergreen velkým splněným snem,“ říká moderátor pořadu a swingový zpěvák Jan Smigmator.

Vstupenky na koncert jsou již v prodeji na portále ticketstream.cz,

„Klub evergreen je pro mne důkazem, že jdou skloubit mladí interpreti, mladí moderátoři a totální klasika jako je swing. Nedávno jsem někde zaslechl sousloví – moderně konzervativní. Klub evergreen je takový, stejně jako jeho moderátoři – moderní a přitom klasičtí. Těch pět let plných moderního i klasického swingu ukazuje, že to jde skloubit,“ doplňuje šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka Martin Groman.

Pořad Klub Evergreen vysílá Český rozhlas Dvojka od ledna 2012. Posluchači se mohou setkávat s velikány populární hudby, swingu a jazzu, zpěváky, hudebními skladateli, textaři, herci a muzikanty, kteří se stali neodmyslitelnou součástí hudební historie, ale i hvězdami současnými. Jeho tvůrci a průvodci jsou od samého začátku zpěváci Jan Smigmator a Dasha.

Za dobu pětileté existence si pořad získal celou řadu fanoušků a vzhledem k tomu, že se stal jedním z nejoblíbenějších pořadů Dvojky, rozrostl se také o speciální díly: koncertní Klub Evergreen Speciál a živé přenosy v Den otevřených dveří. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru