Česky

Česky

English

menu
zavřít

Klub PSG Berani Zlín doplnil radu jednatelů

1. 10. 2020

Aktuality

4

Zlín - Třetím členem rady jednatelů PSG Berani Zlín zvolila valná hromada klubu bývalého úspěšného hráče Jiřího Marušáka. Představenstvo klubu zároveň rozhodlo, že se v současné nejisté době nebude obsazovat post generálního manažera.

dsc02580.jpg

Zlín - Třetím členem rady jednatelů PSG Berani Zlín zvolila valná hromada klubu bývalého úspěšného hráče Jiřího Marušáka. Představenstvo klubu zároveň rozhodlo, že se v současné nejisté době nebude obsazovat post generálního manažera.

„V klubu máme kompetentní vedoucí jednotlivých úseků, které zastřešuje rada jednatelů a prezidium klubu, v případě mládeže je to pak představenstvo zapsaného spolku. Jsme přesvědčeni, že v současné době je takto nastavená organizace klubu tou nejlepší z hlediska funkčního i ekonomického, což uplynulé měsíce ukázaly,“ uvedl prezident klubu a primátor města Zlína Jiří Korec.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru