Česky

Česky

English

menu
zavřít

Kolegium ředitelů městských policií povede i nadále Milan Kladníček

8. 6. 2017

Aktuality

20

Zlín – Milan Kladníček zůstává i pro další funkční období předsedou Kolegia ředitelů městských policii statutárních měst a Hlavního města Prahy.

vozidlo MP Zlín

Zlín – Milan Kladníček zůstává i pro další funkční období předsedou Kolegia ředitelů městských policii statutárních měst a Hlavního města Prahy. Ředitel zlínských strážníků získal opětovnou důvěru při hlasování v rámci 46. zasedání, které hostil Jablonec nad Nisou.

„Výsledku hlasování si velmi vážím a je pro mě zavazující. Určitě budu dělat pro chod Kolegia a městských policií i nadále maximum,“ ujistil Milan Kladníček.

Šéfové strážníků projednávali v Jablonci novelizace zákona o obecní policii, dopady tzv. protikuřáckého zákona, či zásadní novelu přestupkového zákona. Velkým tématem byla kritická situace ohledně náboru nových kadetů i fakt, že mnoho strážníků kolem 30 let nyní odchází k jiným bezpečnostním složkám. „Platové podmínky a katalogové zařazení nedovolují městským policiím nabídnout takové finanční ohodnocení, které by mohlo na trhu práce konkurovat. Snahou Kolegia je proto připravit změnu. V tomto smyslu intenzívně jednáme i s Ministerstvem práce a sociálních věcí,“ ujistil Milan Kladníček.

Kolegium ředitelů městských policii statutárních měst a Hlavního města Prahy zastupuje 3 800 zaměstnanců, z toho 3 200 strážníků.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru