Česky

Česky

English

menu
zavřít

Konec uzavírky ve Štípě, MHD se vrací do Zámecké ulice

9. 11. 2018

Aktuality

10

Zlín - Po osmiměsíční uzavírce Zámecké ulice ve Zlíně-Štípě zde bude na rekonstruované vozovce obnoven v sobotu 17. listopadu normální provoz MHD...

dszo1.jpg

Zlín - Po osmiměsíční uzavírce Zámecké ulice ve Zlíně-Štípě zde bude na rekonstruované vozovce obnoven v sobotu 17. listopadu normální provoz MHD. K tomuto datu dojde současně i k několika změnám v jízdních řádech některých dalších linek v celé síti MHD ve Zlíně i Otrokovicích.

Podle sdělení zhotovitele silniční rekonstrukce Zámecké ulice ve Zlíně-Štípě zde bude od soboty 17. listopadu opět umožněn normální provoz MHD. Na autobusových linkách 34, 35 a 36 tedy bude 16. 11. ukončena současná výluková doprava a autobusy budou od soboty jezdit po svých pravidelných trasách.

„Návrat normálního provozu na linkách do Kostelce, Štípy a Velíkové znamená nové jízdní řády v této části města. Reagujeme však ke stejnému datu i na některé podněty cestujících, takže dojde k dílčím změnám a drobným časovým posunům i u některých dalších linek v celém Zlíně i Otrokovicích. Doporučujeme proto cestujícím, aby věnovali pozornost jízdním řádům na zastávkách, případně na internetových stránkách. Budou připraveny pro stažení i aktualizované datové soubory off-line jízdních řádů pro mobilní telefony,“ uvedl vedoucí dopravního úseku Pavel Nosálek.

Kompletní přehled změn je vydán jako příloha této tiskové zprávy.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru