Česky

Česky

English

menu
zavřít

Krajská nemocnice otevírá mateřskou školu. Má ještě několik volných míst

24. 6. 2021

Aktuality

11

Zlín – Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, a.s. (KNTB) zahajuje od 1. září 2021 provoz firemní mateřské školy.

Zdroj foto: KNTB

Zlín – Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, a.s. (KNTB) zahajuje od 1. září 2021 provoz firemní mateřské školy. Škola je určena především pro předškolní vzdělávání dětí zaměstnanců KNTB, ale vzhledem k volné kapacitě, nabízí také předškolní vzdělávání pro děti mimo okruh zaměstnanců nemocnice. Kapacita mateřské školy je 56 míst.

Mateřská škola bude fungovat ve zcela nových prostorách 7 dní v týdnu s nepřetržitým 13hodinovým provozem, a to nejen v pracovních dnech, ale i ve dnech pracovního volna i prázdninách.Předškolní výuku i navazující volnočasové aktivity, včetně zážitkové pedagogiky, budou zajišťovat zkušení učitelé mateřské školy a pedagogové volného času.

Výše školkovného* je 3 000 Kč za dítě/měsíc.

Kontakt:Firemní mateřská škola Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, adresa: Havlíčkovo nábřeží 600, 760 01 Zlín , tel.: 577 552 674, 703 855 144; e-mail: jirina.kovarova@bnzlin.cz;

*) Jeden z rodičů dítěte, které navštěvuje zákonem určená předškolní zařízení, může uplatnit slevu na dani ve výši 15.200 Kč ročně (pro rok 2021) v daňovém přiznání, nebo u zaměstnavatele v ročním zúčtování daně. Skutečná výše měsíčního „školkovného“ tedy bude po slevě 1.266 Kč činit 1.734 Kč, což představuje 58 Kč/den. Nárok na slevu se prokazuje potvrzením předškolního zařízení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ.

Zdroj: KNTB

Více  v přílohách: Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, Informace pro rodiče

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru