Česky

Česky

English

menu
zavřít

Krajská nemocnice T. Bati zahájí provoz firemní mateřské školy

24. 8. 2021

Aktuality

23

Zlín - Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, a.s. (KNTB) zahajuje od 1. září 2021 provoz firemní mateřské školy. Škola je určena především pro předškolní vzdělávání dětí zaměstnanců KNTB.

nemocnice-t1.jpg

Zlín - Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, a.s. (KNTB) zahajuje od 1. září 2021 provoz firemní mateřské školy. Škola je určena především pro předškolní vzdělávání dětí zaměstnanců KNTB. Vzhledem k volné kapacitě mateřské školy, nabízí také předškolní vzdělávání pro děti nejen zaměstnanců KNTB, a to do naplnění kapacity, tj. 56 míst. Mateřská škola (MŠ) bude fungovat ve zcela nových prostorách 7 dní v týdnu s nepřetržitým 13hodinovým provozem, a to nejen v pracovních dnech, ale i ve dnech pracovního volna i prázdninách. Předškolní výuku i navazující volnočasové aktivity, včetně zážitkové pedagogiky, budou zajišťovat zkušení učitelé mateřské školy a pedagogové volného času. Nabídka aktivit bude průběžně aktualizována. 

Podrobnější informace a podmínky včetně kontaků naleznete v přiložených souborech.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru