Česky

Česky

English

menu
zavřít

Křest kalendáře zlínských Beranů s historickými vozy proběhne v neděli

7. 11. 2019

Aktuality

11

ZLÍN - Máte rádi krásná veteránská auta a hokejové Berany? Pokud sháníte s předstihem vánoční dárek, máme právě pro Vás jeden tip. Hokejový klub PSG Berani Zlín připravil...

kalendar-2020---foto-01.jpg

ZLÍN - Máte rádi krásná veteránská auta a hokejové Berany? Pokud sháníte s předstihem vánoční dárek, máme právě pro Vás jeden tip. Hokejový klub PSG Berani Zlín připravil nástěnný měsíční kalendář 2020 s tématikou veteránů ze soukromého muzea historických automobilů Samohýl Motor ve Zlíně-Loukách. Slavnostní křest kalendáře proběhne v neděli 10. listopadu v 15 hodin v prostorách Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně.

 „Pro letošní rok jsme spojili síly se zlínským podnikatelem Ladislavem Samohýlem a jeho unikátní sbírkou krásných automobilových veteránů. Základním motivem jsou právě nablýskaní veteráni s nostalgií dávných let. Fotky jsou nádherné, v každém měsíci najdeme vždy jedno auto a dva hokejisty,“ pověděl Jiří Chalabala, obchodní ředitel zlínského hokeje

Vybrány byly historické vozy především z předválečné doby jako například značky Škoda, kdy Zlín zažíval v Baťovském období největší boom. „Chtěli jsme, aby byl v kalendáři kompletní hráčský kádr. Samotné fotografování proběhlo ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Pro fanoušky bude překvapením styl oblečení hokejistů, neboť částečně navozujeme atmosféru z doby těchto automobilových skvostů,“ upřesnil Chalabala.

Kalendář pokřtí v neděli 10. listopadu ve Zlatém jablku v 15 hodin prezident prezídia zlínského hokeje a primátor statutárního města Zlína Jiří Korec, dále soutěžní automobilový jezdec Tomáš Kostka a kapitán týmu Tomáš Žižka.

Během odpoledne se uskuteční autogramiáda zlínských Beranů a podpisy rozdá rovněž Tomáš Kostka. Zakoupený kalendář si můžete nechat rovnou podepsat. Získáte nejen hodnotný suvenýr, ale především pěkný vánoční dárek. Hokejový kalendář 2020 nafotili zlínští fotografové Robin Nevřala a David Peška. Formát má A3 a cena byla stanovena na 180 Kč. Vedle slavnostního křtu ho zakoupíte dále ve fanshopu při extraligových zápasech Beranů na Zimním stadionu Luďka Čajky.


Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru