Česky

Česky

English

menu
zavřít

Krizový štáb města vyhlašuje opatření k 1. březnu

1. 3. 2021

Aktuality

10

Zlín - V souvislosti s vyhlášením nového nouzového stavu vládou České republiky, platného od 1. 3. 2021, zasedl Krizový štáb města Zlína, který vydává preventivní opatření týkající se uzavření klubu seniorů nebo kanceláří místních částí.

Zlín - V souvislosti s vyhlášením nového nouzového stavu vládou České republiky, platného od 1. 3. 2021, zasedl Krizový štáb města Zlína, který vydává preventivní opatření týkající se uzavření klubu seniorů nebo kanceláří místních částí. Opatření jsou platná od pondělí 1. 3. 2021.

Krizový štáb naopak rozhodl, že dětská hřiště zatím zůstávají ve Zlíně otevřená. „Žádáme však, aby se občané v rámci hřišť neshlukovali, dodržovali rozestupy a nosili roušky, které jsou nařízené ve všech zastavěných územích,“ sdělil primátor a předseda Krizového štábu města Zlína, Jiří Korec.

V přímé reakci na nová vládní nařízení, kterými se přerušuje dosavadní prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníků základních škol i provoz mateřských škol, nevypravuje Dopravní společnost Zlín – Otrokovice od pondělí 1. března 2021 žádné školní spoje.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru