Česky

Česky

English

menu
zavřít

Květnové státní svátky? Svoz odpadů přerušen nebude

30. 4. 2019

Aktuality

4

Zlín - Dva nadcházející svátky, připadající na středy 1. a 8. května, nijak nenaruší svoz tříděného ani komunálního odpadu.

Ilustrační foto

Zlín - Dva nadcházející svátky, připadající na středy1. a8. května, nijak nenaruší svoz tříděného ani komunálního odpadu. Technické služby Zlín budou tuto činnost zajišťovat podle harmonogramu pro běžný pracovní den. S jistými omezeními ale musejí občané Zlína přesto počítat.

Především budou po oba sváteční dny uzavřeny všechny sběrné dvory, totéž platí pro tržiště Pod Kaštany. Na parkovištích, která provozují Technické služby Zlín, pak nebude obsluha. Mimo provoz budou i veřejné toalety s jednou výjimkou – vzhledem k prvomájovým oslavám bude 1. května k dispozici WC na náměstí Míru, a to od 9.00 do 19.00.

Uzavřena bude1. a8. května rovněž skládka Suchý důl. Bude zde jen ostraha a obsluha kompaktoru, kterým se hutní odpad. Dovnitř se dostanou pouze svozové vozy Technických služeb Zlín, které se budou vážit pomocí čipů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru