Česky

Česky

English

menu
zavřít

Lednová výzva - co nechat někdy auta doma?

10. 1. 2019

Aktuality

6

Zlín - Začátek roku je skvělá příležitost začít jinak, lépe a šetrněji. Dali jste si předsevzetí, že se začnete více hýbat? Jste opakovaně nemocní, máte slabou fyzičku či problémy...

zima1.jpg

Zlín - Začátek roku je skvělá příležitost začít jinak, lépe a šetrněji. Dali jste si předsevzetí, že se začnete více hýbat?  Jste opakovaně nemocní, máte slabou fyzičku či problémy s psychikou, váš život je samý stres? Řešení se nabízí ve změně uspěchaného životního stylu a začít se dá u své cesty do práce a zpět. Motivační soutěž Do práce na kole (či v zimě třeba pěšky) vyhlašuje lednovou „hec“ výzvu pro otrlé či zkrátka pro ty, kteří to chtějí zkusit v novém roce jinak.

„Můžete začít samostatně, nebo se zapojit mezi ostatní chodce, běžce, lyžaře, cyklisty, koloběžkáře z celé republiky do boje s vlastní pohodlností.  Vezměte to třeba kousek MHD a zbytek dojděte pěšky. Nebo nakombinujte kolo a vlak,“ uvádí Jana Vybíralová z iniciativy CykloZlín, která je také koordinátorkou soutěže. Možností jak se vyhnout stresu na silnicích a v kolonách a zároveň využít čas cesty do práce ke zlepšení fyzické a ostatně i psychické kondice je celá řada.

Pokud rádi soutěžíte, tak se přihlaste do Lednové výzvy na www.dopracenakole.cz. Soutěžit se bude od 21. do 27. ledna 2019. Registrace je otevřená již od 1. ledna. 

Jaká je akce Lednová výzva?

– pouze na jeden týden

– zdarma

– pro jednotlivce

– oceňuje se pravidelnost (ale v registračním systému můžete sledovat i výkonnost)

Dvacet vylosovaných šťastlivců získá registraci do měsíční květnové výzvy Do práce na kole pro celý tým zdarma. Všichni účastníci pak dostanou svůj diplom.

Jízdy, chůzi i běh je možné si zapisovat tak jako v květnové soutěži ručně, nebo pomocí aplikací Urban Cyclers, , SuperLife nebo STRAVA. 

Soutěž pořádá pro celou republiku Auto*Mat z. s. Praha.

 

Reportáž z loňské letní části soutěže naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=Gey4jyyXfmk

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru