Česky

Česky

English

menu
zavřít

Lednová výzva Do práce na kole se blíží

8. 1. 2023

Aktuality

206

Zlín - Výzva v délce jednoho týdne se bude konat 23. – 29. ledna 2023. Lednová výzva Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem, ale i v kombinaci s MHD je  zaměřena na jednotlivce, kteří si oblíbili  celoroční dopravování do práce „na vlastní pohon”. Vyznávají rčení, že neexistuje špatné počasí, jen špatně zvolené oblečení.

Registrace do Lednové výzvy  je otevřená od 12. prosince 2022 na www.dopracenakole.cz

Ze všech účastníků výzvy, kteří splní  procento pravidelnosti nad 66% vylosuje hlavní organizátor  Auto*Mat z.s., Praha deset výherců, kteří získají startovné zdarma pro celý tým do květnové výzvy Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem 2023 (DPNK 2023).

Od 1. února 2023  začne přihlašování i do květnové celorepublikové motivační akce DPNK  2023. Po celý květen 2023 se pak můžete hecovat se spolupracovníky a v týmech nebo i jako jednotlivci se zapojit do soutěže o zajímavé ceny a zúčastňovat se různých akcí na triko zdarma (káva, zmrzlina, snídaně atd.). Hlavně však pomůžete svému městu. Snižovat emise, ale také mapovat stav a kvalitu chodecké a cyklistické infrastruktury. 

Vyhlašování výsledků a předávání odměn DPNK 2023 za Zlín, Otrokovice a okolí bude začátkem června v Otrokovicích. Ke koupi startovného  inspirujte i svého zaměstnavatele a zajistěte tak sobě i kolegům smysluplný dárek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru