Česky

Česky

English

menu
zavřít

Lesní hřbitov je přístupný jen na vlastní nebezpečí

30. 10. 2017

Aktuality

15

Zlín - Silný víkendový vítr způsobil škody a pád větví a stromů i na zlínském Lesním hřbitově. Správa hřbitova vstup sice striktně nezakázala, je však nutné dbát...

lesni-hrbitov.jpg

Zlín - Silný víkendový vítr způsobil škody a pád větví a stromů i na zlínském Lesním hřbitově. Správa hřbitova vstup sice striktně nezakázala, je však nutné dbát zvýšené opatrnosti a vstupovat do prostor Lesního hřbitova lze nyní jen na vlastní nebezpečí. 

Zákaz vstupu platil na Lesním hřbitově pouze v neděli. 

Město Zlín a MP Zlín děkuje spoluobčanům, kteří respektovali nedělní zákaz vstupu na Lesní hřbitov a také těm, kteří se podíleli na šíření této informace prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí. Do nedělního poledne přečetlo tuto zprávu na webu www.mpzlin.cz přes 3 000 čtenářů. 

"Některé z našich spoluobčanů však od návštěvy Lesního hřbitova neodradilo ani toto varování, ani samotné počasí ba ani vysvětlující cedule na vstupních branách a pásky s nápisy "Zákaz vstupu". Během dopoledne museli strážníci z lesního hřbitova vykázat přibližně deset osob, které neměly problém s překonáním takové pásky u jedné z bran, kterou nebylo možno z technických důvodů zcela uzavřít," popsal Petr Janík, zástupce ředitele MP Zlín. V průběhu dopoledne byla závada odstraněna a všechny vstupní brány byly uzamčeny.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru