Česky

Česky

English

menu
zavřít

Lesy ČR požádaly o vydání zákazu vstupu do lesa nad Malenovicemi

9. 11. 2017

Aktuality

22

Zlín - Na žádost společnosti Lesy ČR, LS Luhačovice bylo dne 8. listopadu vydáno další rozhodnutí o vyloučení vstupu do lesa. Tentokrát včetně zákazu vstupu na zpevněné cesty...

cca-zasazene-uzemi.jpg

Zlín - Na žádost společnosti Lesy ČR, LS Luhačovice bylo dne 8. listopadu vydáno další rozhodnutí o vyloučení vstupu do lesa. Tentokrát včetně zákazu vstupu na zpevněné cesty. Jedná se o poměrně velkou oblast v bezprostřední blízkosti města. Důvodem je především velké nebezpečí pádu vyvrácených stromů či větví, což je důsledek nedávné vichřice. Obecně lze říct, že se jedná o komplex lesa mezi Majákem, Březnicí, Salaší, po Prohled a dál téměř ke Svaté vodě a pak zpět směrem na Malenovice. A to včetně oblasti kolem Hradu Malenovice a zpět přes Šternberk až po Slanici, kde navazuje na již vydaný zákaz vstupu pro SMZ. Vlastník lesa zajistí vyvěšení oznámení v terénu.

Bližší informace, včetně zákresu zasaženého území naleznete v příloze

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru