Česky

Česky

English

menu
zavřít

Letní bijáky. Trháky a ještě k tomu zadarmo

23. 5. 2018

Aktuality

9

Zlín – Startuje druhý ročník Zlínského filmového léta, „bijáků“ pod širým nebem. Poprvé se bude promítat v pátek 8. června na fotbalovém hřišti v Malenovicích, v nabídce...

Mamma Mia: Here we go again

Zlín – Startuje druhý ročník Zlínského filmového léta, „bijáků“ pod širým nebem. Poprvé se bude promítat v pátek 8. června na fotbalovém hřišti v Malenovicích, v nabídce bude český film Tátova volha, který měl letos premiéru. Začátky představení budou vždy v 21:30, vstupy budou vždy volné.

„Loni jsme s tímto projektem začínali a ohlasy byly výborné, každé představení si našlo vždy alespoň několik stovek diváku. Tak přijďte i letos. Občerstvení bude zajištěno, ale můžete si vzít i vlastní věci na piknik. Hlavně nezapomeňte na deky a pohodovou náladu,“ pozval na představení primátor Miroslav Adámek.

Zlínské filmové léto se letos uskuteční na čtyřech místech: na již zmíněném fotbalovém hřišti v Malenovicích, v parku Komenského, na fotbalovém hřišti v Příluku a v centrálním parku na Jižních Svazích. „Co se týká filmů, snažili jsme se vybírat aktuální trháky, české či zahraniční. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na americké filmy  Coco a Avengers: Infinity War, český snímek Dvě nevěsty a jedna svatba nebo Mamma Mia: Here we go again, pokračování legendárního muzikálu podle písniček švédské skupiny ABBA,“ doplnila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

Více na http://www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru