Česky

Česky

English

menu
zavřít

Letní kino na Jižních Svazích

26. 8. 2020

Aktuality

61

Zlín - V pátek 28. srpna a v sobotu 29. srpna se v Centrálním parku na Jižních Svazích zakončí sérii promítacích večerů v rámci Zlínského filmového léta 2020.

zfl.jpg

Zlín - V pátek 28. srpna a v sobotu 29. srpna se v Centrálním parku na Jižních Svazích zakončí série promítacích večerů v rámci Zlínského filmového léta 2020.

Na páteční večer je pro návštěvníky připravena fantasy pohádku Cesta za živou vodou, která volně navazuje na snímek Cesta za králem trollů, v němž jste mohli poprvé potkat dobrosrdečného Espena, jeho dva bratry, krásnou a odvážnou princeznu Kristin. Jejich nové dobrodružství bude opět plné kouzel, lásky, ale i nebezpečí.

Sobotní večer bude patřit české komedii Ondřeje Trojana Bourák. V roli Bouráka se předvede Ivan Trojan. Věčný frajer, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby, ale i srdce. Dále zde uvidíte Jiřího Macháčka, Matěje Rupperta, Kristýnu Bobkovou, Kryštofa Hádka a další známé herce a herečky.

Promítat se začne tentokrát již ve 21.00 hodin. Občerstvení bude zajištěno, deky s sebou. Vstup je zdarma.

V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru