Česky

Česky

English

menu
zavřít

Letošní Barum Czech Rally Zlín odstartují Zlínská kola

20. 8. 2018

Aktuality

34

Zlín - Baví Vás rally a jste zároveň aktivní sportovec? Pokud Vás láká na konci prázdnin zacvaknout tretry do pedálů a podniknout něco na kole, Barum Czech Rally Zlín 2018 už...

img-9930.jpg

Zlín - Baví Vás rally a jste zároveň aktivní sportovec? Pokud Vás láká na konci prázdnin zacvaknout tretry do pedálů a podniknout něco na kole, Barum Czech Rally Zlín 2018 už podruhé nabídne unikátní příležitost, jak spojit oboje dohromady. Jsou tu Zlínská kola!
Statutární město Zlín ve spolupráci s pořadateli Barum Czech Rally Zlín pořádá cyklistický závod, který je určen jak pro profíky, tak pro širokou veřejnost. Tahle "cyklo rally" se uskuteční 24. srpna 2018 odpoledne v centru Zlína, kde se budou zájemci moci projet po připravené trati městské rychlostní zkoušky Barum rally.

„Peloton cyklistů bude v bohatém programu zlínského okruhu první, kdo se vydá na trať letošní "městské erzety,“ prozradil Zdeněk Dvořák, mluvčí zlínského magistrátu.
Pořadatelé na městském okruhu o délce 3 km očekávají okolo 600 účastníků, kteří budou rozděleni do tří základních kategorií - muži, ženy a děti (od 12 do 18 let). Do závodu se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak vícečlenné týmy. 

„Zlínská kola nebudou měřená na čas, půjde o volnou jízdu, v cíli se ale účastníci přesto mohou těšit na různé ceny a dárky,“ doplnil Josef Novák, zlínský radní pro oblast dopravy. Můžete jet na jakémkoliv kole - od závodní silničky přes městskou skládačku, historický velocipéd až po koloběžku!
Zázemí cyklistického závodu se bude nacházet v parku Svobody v blízkosti zlínského zámku. Tam bude probíhat registrace a prezentace již přihlášených závodníků, dále bude k dispozici oplocené parkoviště kol, která si tam účastníci mohou odložit a uzamknout, a samozřejmě nebude chybět zázemí včetně občerstvení, převlékacích stanů či toalet. Součástí areálu budou i různé atrakce připravené Agenturou Devět měsíců, kde se během celého pátečního programu zabaví jak děti, tak dospělí.

Více o akci naleznete zde: 

Link na FB událost: https://www.facebook.com/events/2189957791284194/
Link na FB video 2018: https://www.facebook.com/czechrally/videos/252424448721214/
Foto 2017: http://www.czechrally.com/25012-rocnik-2017

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru