Česky

Česky

English

menu
zavřít

Letošní ročník soutěže Do práce na kole přináší řadu novinek

2. 3. 2018

Aktuality

4

Zlín - I v letošním roce se mohou obyvatelé měst Zlín a Otrokovice zapojit do květnové motivační soutěže Do práce na kole 2018. Tato soutěž...

Součástí projektu bude i Káva na triko

Zlín - I v letošním roce se mohou obyvatelé měst Zlín a Otrokovice zapojit do květnové motivační soutěže Do práce na kole 2018. Tato soutěž nepropaguje jen zdravý pohyb a lepší vztahy na pracovištích, ale také udržitelnou městskou dopravu jako jeden z principů společenské odpovědnosti. Mottem letošního ročníku je Zachraň město.

Do soutěže se mohou hlásit cyklisti, koloběžkáři, běžci, chodci, zkrátka všichni, kdo se do svého zaměstnání či školy dopravují bezmotorově. Ti na svých pracovištích vytváří soutěžní týmy – motivují se tak navzájem a zároveň soutěží s ostatními týmy. V letošním roce se nově mohou přihlašovat i jednotlivci.

Registrace soutěžících je možná na webu www.dopracenakole.cz a poběží do konce dubna. Za poplatek soutěžící obdrží startovací balíček, jehož součástí je triko z bio bavlny s logem kampaně. Samotná soutěž bude probíhat v průběhu měsíce května. Soutěžit se bude v kategoriích pravidelnost týmů, výkonnost jednotlivců, cyklozaměstnavatel roku, RUNCZECH – během do práce a kreativita. Na vítěze čekají zajímavé ceny. Vítěznému týmu v kategorii pravidelnost věnuje město Zlín koloběžku. Slavnostní vyhlášení vítězů se letos uskuteční ve čtvrtek 7. června odpoledne ve Zlíně na náměstí Míru. Oproti loňskému ročníku je zrušena soutěžní kategorie cykloopatření, o to větší pozornost bude věnována kategorii kreativita, která měla vloni velký úspěch. Zcela novou kategorií bude vědomostní soutěž. Pro školáky a studenty bude vyhlášena soutěž s názvem Do školy na kole.

Součástí kampaně bude řada doprovodných akcí.

Místním koordinátorem soutěže je paní Jana Vybíralová z iniciativy CykloZLÍN, na organizaci se také podílí města Zlín a Otrokovice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru