Česky

Česky

English

menu
zavřít

Lidé v anketě rozhodli o umístění veřejného pítka. Další vznikne u ZOO

12. 3. 2020

Aktuality

15

Zlín - Další možnost osvěžení z veřejně přístupného pítka získají obyvatelé a návštěvníci Zlína. Po již dříve vybudovaných pítkách u hřiště v Centrálním parku...

pitko.jpg

Zlín - Další možnost osvěžení z veřejně přístupného pítka získají obyvatelé a návštěvníci Zlína. Po již dříve vybudovaných pítkách u hřiště v Centrálním parku na Jižních Svazích a také u cyklostezky na Havlíčkově nábřeží vznikne další veřejný zdroj občerstvení.

„Pítko u cyklostezky je výsledkem jednoho z návrhů projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín. Protože s budováním těchto zařízení chce společnost Vodovody a kanalizace Zlín pokračovat i nadále, využili jsme letošního hlasování i k anketnímu zjišťování, kde by si lidé přáli další pítko,“ prozradila Kamila Gamalová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín. Jednotlivé návrhy byly předány Vodovodům a kanalizacím Zlín, a.s., které se po vyhodnocení navržených lokalit rozhodly pítko zrealizovat u ZOO.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru