Česky

Česky

English

menu
zavřít

Linka 38 se vrací na původní trasu

30. 9. 2021

Aktuality

21

Zlín - V návaznosti na zprůjezdnění nové okružní křižovatky Bartošova ulice – Vodní od 1. října 2021 bude ukončen výlukový provoz autobusové linky MHD č. 38X...

bateriovebusy.jpg

Zlín - V návaznosti na zprůjezdnění nové okružní křižovatky Bartošova ulice – Vodní od 1. října 2021 bude ukončen výlukový provoz autobusové linky MHD č. 38X. Linka se vrací na svou původní trasu.

Zprovoznění nově budované okružní křižovatky Bartošova ulice – Vodní pro silniční provoz umožní od pátku 1. října vrátit trasu autobusové linky MHD č. 38 do její původní polohy. „Autobusy linky 38 budou opět jezdit, jak byli cestující zvyklí v minulosti, a podle jízdního řádu, který na lince dříve platil. To znamená, že zastávka Vodní se vrací na své standardní stanoviště ve Vodní ulici. Přestane fungovat provizorní zastávka Výletní a linka 38 už nebude zastavovat ani na zastávce Čepkov, jak si to vynucovala objízdná trasa. Spojení mezi Baťovou nemocnicí a továrním areálem bude tedy pro cestující rychlejší než v době výluky,“ upřesnil vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař.

Autobusová linka 38 je provozována pouze v pracovních dnech. Spojuje baťovský tovární areál s východní částí města. Některé spoje končí u Baťovy nemocnice, některé zajíždějí po Havlíčkově a Peroutkově nábřeží až do místní části Příluky na točnu Za Kapličkou. Spoje jezdí v přibližně dvacetiminutovém intervalu.

Zdroj: TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru