Česky

Česky

English

menu
zavřít

Magazín Zlín obnovuje rubriku jubilantů

24. 3. 2017

Aktuality

29

Zlín – Po několika měsících se opět na stránkách Magazínu Zlín objeví rubrika Jubilanti.

magazin-zlin-logo.jpg

 Zlín – Po několika měsících se opět na stránkách Magazínu Zlín objeví rubrika Jubilanti. Aby vydavatel měsíčníku postupoval v souladu s novelou zákona o obcích, nastavil při zařazování osob do rubriky nové podmínky. Jubilanti musí redakci udělit souhlas se zveřejněním.

Oblíbenou rubriku jubilantů bychom rádi do magazínu vrátili, přestože je to kvůli novele zákona o obcích trochu složitější. Abychom to zájemcům ulehčili, budeme všechny jubilanty od devadesáti let s předstihem obesílat formulářem. V něm je třeba podpisem stvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely této rubriky a zaslat zpět do redakce,“ vysvětlil aktuálně nezbytnou podmínku pro zveřejnění šéfredaktor Magazínu Zlín Zdeněk Dvořák.

Podepsaný formulář mohou lidé do redakce vrátit kromě běžného zaslání poštou hned několika způsoby.

Souhlas se zveřejním osobních údajů je možné donést na informační středisko na radnici, na podatelnu nebo přímo do redakce magazínu. Jednou z možností je formulář naskenovat a zaslat na e-mail janacervenková@zlin.eu,“ uvedla Jana Červenková z Odboru kanceláře primátora, která má občanské záležitosti na starosti.

Redakce Magazínu Zlín nabízí také jednu novinku, která vychází vstříc mladším oslavencům. O zařazení do společenské rubriky mohou nyní požádat i občané města Zlína při dosažení významného životního jubilea 75, 80 a 85 let. V tomto případě ale nebudou ze strany redakce obesíláni. Sami musí své požadavky do redakce doručit, a to s dvouměsíčním předstihem před datem svých narozenin. Formulář je k vyzvednutí v informačním středisku na radnici, v Odboru kanceláře primátora nebo přímo v redakci. K vytištění je na webu města v sekci Magazín Zlín - www.zlin.eu/magazin-zlin-cl-945.html.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru