Česky

Česky

English

menu
zavřít

Magistrát města Zlína bude distribuovat respirátory lidem v hmotné nouzi

5. 3. 2021

Aktuality

16

Zlín – Ministerstvo práce a sociálních věcí dává k dispozici prostřednictvím potravinových bank 3 miliony respirátorů lidem ohrožených chudobou i dalším potřebným.

Zlín – Ministerstvo práce a sociálních věcí dává k dispozici prostřednictvím potravinových bank 3 miliony respirátorů lidem ohrožených chudobou i dalším potřebným.

Respirátory jsou určeny pro osoby v hmotné nouzi, které nemají dostatek finančních prostředků ani na základní potřeby a jsou ohroženy chudobou. Pomoc je také směřována na osoby bez přístřeší, osoby a rodiny žijící v azylových domech, na ubytovnách a sociálně slabší seniory.

Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína již převzal z potravinové banky v Otrokovicích 11 250 ks respirátorů, které bude distribuovat ve spolupráci s Úřadem práce - Krajskou pobočkou ve Zlíně.

„Občané města Zlína, kteří řeší tíživou finanční situaci, se mohou obrátit na Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína nebo na danou pobočku Úřadu práce, tř. T. Bati 3792, vždy v pondělí a ve středu v časech 8:00 – 17:00 hod. Na těchto pracovištích jim budou respirátory vydány a v případě zájmu může být poskytnuto i poradenství a další pomoc“, sdělil náměstek primátora pro sociální oblast, Aleš Dufek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru