menu
zavřít

Magistrát poděkoval dobrovolníkům

30. 11. 2016

Aktuality

0

Zlín – S přáním od primátora města, kyticí a dárkovým balíčkem navštěvují jubilanty, kteří se dožívají významného životního jubilea. Práci vykonávají ve svém volném čase jako dobrovolníci. Letos tito spolupracovníci magistrátu, tzv. roznášející, navštívili 2140 jubilantů.

roznasejici-prijali-pozvani-primatora.jpg

Zlín – S přáním od primátora města, kyticí a dárkovým balíčkem navštěvují jubilanty, kteří se dožívají významného životního jubilea. Práci vykonávají ve svém volném čase jako dobrovolníci. Letos tito spolupracovníci magistrátu, tzv. roznášející, navštívili 2140 jubilantů. Jako odměnu za celoroční obětavou práci teď dostali od magistrátu dárek. Slavnostní setkání s herci městského divadla a ochutnávku melodií ze slavných světových muzikálů. Na kulturní podvečer je pozval primátor města Zlína Miroslav Adámek, který jim přišel i osobně poděkovat.

„Dostávám krásné maily, ve kterých nám lidé děkují, že jste si na ně vzpomněli. Děláte nám výborné jméno. Lidé mají kolikrát přes vás jediný kontakt se světem a často je potěší více to, že si s nimi popovídáte, než balíček, který dostanou. Moc vám děkujeme za spolupráci,“ uvedl Miroslav Adámek.

K ocenění a vyzvednutí důležitosti role dobrovolných roznášejících se na podvečerním setkání v obřadní síni na radnici přidala i náměstkyně primátora Kateřina Francová.

I já se připojuji k velkému poděkování. Vaše úloha je pro nás moc důležitá. Je také velmi náročná, protože při svých osobních návštěvách jubilantů vyslechnete spoustu příběhů a osudů. Lidé jsou za váš čas moc vděčni,“sdělila.

Odbor kanceláře primátora připravil pro roznášející dámy i jedno překvapení. Před zahájením slavnostního večera se mohly nechat zkrášlit. Se specielní nabídkou přijely maturantky Střední školy oděvní a služeb Vizovice. Kosmetické a kadeřnické procedury využila padesátka žen.

Agenda jubilantů spadá pod Odbor kanceláře primátora Magistrátu města Zlína, který si pro účely návštěv u jubilantů Zlín rozdělil na 74 okrsků. V nich působí stejný počet roznášejících, kteří u příležitosti dožití 75, 80, 85 a 90 let osobně jubilanty navštěvují. K jubilantům nad 90 let gratulanti docházejí každým rokem.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru