Česky

Česky

English

menu
zavřít

Magistrát rozšířil možnosti platby kartou

2. 10. 2018

Aktuality

205

Zlín - Pro zjednodušení plateb při vyřizování záležitostí občanů, rozšířil zlínský magistrát počet míst, kde lze platit platební kartou...

img-20180913-132039-hdr.jpg

Zlín - Pro zjednodušení plateb při vyřizování záležitostí občanů, rozšířil zlínský magistrát počet míst, kde lze platit platební kartou. Nově lze své závazky vůči městu uhradit bezhotovostně na hlavní pokladně v budově radnice, nám. Míru 12. V Městském informačním a turistickém středisku, které rovněž naleznete v budově radnice, lze bezhotovostně platit např. za výpisy ze systému Czech POINT nebo za nákup propagačních předmětů a publikací apod.

Platba kartou je možná také v oddělení dopravních přestupků a řidičských průkazů odboru občansko-správních agend, ul. L. Váchy 602.

„K rozšíření počtu platebních terminálů jsme přistoupili proto, abychom občanům zvýšili komfort při platbách na pokladně a dalších vybraných pracovištích magistrátu“ uvedl Bedřich Landsfeld, náměstek primátora pro oblast ekonomiky. 

Pro bezproblémovou identifikaci platby je nutné znát a při úhradě správně zadat variabilní symbol. Ten plátcům sdělí úředníci na pracovišti, kde si vyřizují své záležitosti. Platbu kartou je vždy nutno sdělit předem. Minimální výše platby je stanovena na částku 100 Kč. Jsou akceptovány všechny běžně užívané platební karty v ČR. 
Již dříve instaloval Magistrát města Zlína platební terminály na pracoviště odboru živnostenského, Zarámí 4422, dále lze bezhotovostně hradit poplatky za vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů v oddělení správním odboru občansko-správních agend, ul. L. Váchy602, a na oddělení evidence motorových vozidel tamtéž. Platit kartou lze také v sídle MP Zlín. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru