Česky

Česky

English

menu
zavřít

Magistrát se na dva dny uzavře

26. 10. 2020

Aktuality

6

Zlín – S ohledem na zhoršující se pandemickou situaci budou provozy Magistrátu města Zlína ve dnech 29. a 30. října uzavřeny.

magistrat.jpg

Zlín – S ohledem na zhoršující se pandemickou situaci budou provozy Magistrátu města Zlína ve dnech 29. a 30. října uzavřeny. Opatření se týká odborů a oddělení sídlících jak v budově radnice, tak i na detašovaných pracovištích magistrátu.

„Věřím, že prodloužená doba nepřítomnosti pracovníků, která navazuje na státní svátek a pokračuje víkendem, přispěje ke zlepšení epidemiologické situace uvnitř našeho úřadu. Prázdné objekty bez zaměstnanců využijeme k jejich desinfekci, která za běžného provozu není možná,“ vysvětlil tajemník Magistrátu města Zlína Tomáš Lang.

Fungovat bez omezní budou ale například Jednotka sboru dobrovolných hasičů statutárního města Zlína (JPO II/1), městské jesle, Rehabilitační stacionář ve Zlíně na Nivách a rovněž se uskuteční již plánované svatební obřady.

O dvoudenním uzavření provozů Magistrátu města Zlína rozhodl krizový štáb města Zlína spolu se členy Rady města Zlína. Souhlasné stanovisko vydala Krajská hygienická stanice ZK se sídlem ve Zlíně.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru