Česky

Česky

English

menu
zavřít

Magistrát upozorňuje na změnu otevírací doby

16. 12. 2019

Aktuality

47

Zlín – V období vánočních svátků a na začátku nového roku dojde na Magistrátu města Zlína k úpravě otevírací doby.

MMZ

Zlín – V období vánočních svátků a na začátku nového roku dojde na Magistrátu města Zlína k úpravě otevírací doby. Změny jsou následující.

V pondělí 23. prosince bude na všech odborech včetně pokladny otevřeno do 12 hodin. Ve stejném režimu do 12 hodin budou oddělení a odbory magistrátu fungovat i v úterý 31. prosince. Pouze pokladna uzavře v 9 hodin a s omezeným rozsahem služeb musí počítat i klienti informačního střediska na radnici. To bude v poslední den roku otevřeno do14 hodin.

„Na Silvestra bude informační středisko otevřeno do 14. hodiny s tím, že ale nebude možné pořizovat výpisy z CzechPointu, a omezeny budou i další služby včetně prodeje dárkových předmětů. Upozorňujeme i na změnu otevření informačního střediska v pátek 3. ledna. V tento den tady bude probíhat inventura, a z tohoto důvodu bude do 12 hodin zavřeno,“ sdělila vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

V pátek 27. prosince a v pondělí 30. prosince budou pracovníci úřadu občanům k dispozici v běžné otevírací době. Těchto dnů se změny netýkají.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru