Česky

Česky

English

menu
zavřít

Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase. Radnice hostí výstavu

2. 7. 2021

Aktuality

3

Zlín – Putovní výstava děl ze soutěže Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase, zastavila na zlínské radnici.

Radnice hostí výstavu

Zlín – Putovní výstava děl ze soutěže Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase, zastavila na zlínské radnici. K vidění je v přízemí budovy.

V letošním roce organizátoři Barum Czech Rally Zlín připravili pro své fanoušky premiérový ročník kreativní soutěže, Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase. Do soutěže doputovalo 45 originálních děl od skalních fanoušků Barumky s uměleckým nadáním.

Takový zájem jsme v prvním ročníku rozhodně nečekali,“ sdělil Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín a pokračoval: „Dorazila k nám díla od fanoušků nejen ze Zlínska, ale také ze zbytku Moravy a několik přišlo i z Čech.“

Nyní všechna díla společně putují k široké veřejnosti v rámci putovní výstavy. Ta doplňuje doprovodný program blížícího se jubilejního 50. ročníku Barum Czech Rally Zlín. První zastávkou výstavy byl Krajský úřad ve Zlíně, nyní se přesunula do prostor radnice Magistrátu města Zlína a v průběhu léta bude ještě k vidění ve vestibulu Continental Barumu v Otrokovicích a v Obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko ve Zlíně. O všech přesunech budou fanoušci informováni prostřednictvím oficiálních profilů na sociálních sítích.

O vítězi soutěže a nej díle rozhodla veřejnost zasláním "lajku", srdíčka nebo jiným smajlíkem. Výsledky jsou zveřejněny na webu Barum Czech Rally Zlín: https://www.czechrally.com/26749n-hlasy-secteny-finale-kreativni-souteze-se-blizi.

Nejpodstatnější informace na konec – všechny obrazy budou pomáhat, neboť v závěru přijde dražba, kdy její kompletní výtěžek poputuje na pomoc malým onkologickým pacientům. O průběhu dražby bude informovat Barum Czech Rally Zlín prostřednictvím svých komunikačních kanálů.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru