Česky

Česky

English

menu
zavřít

Martin Hosták končí v pozici generálního manažera Beranů

28. 7. 2020

Aktuality

5

Zlín - Martin Hosták končí po třech sezonách v pozici generálního manažera a jednatele hokejového klubu Berani Zlín. Stalo se tak po vzájemné dohodě majitelů klubu s generálním manažerem.

Zlín - Martin Hosták končí po třech sezonách v pozici generálního manažera a jednatele hokejového klubu Berani Zlín. Stalo se tak po vzájemné dohodě majitelů klubu s generálním manažerem.

Na pozici generálního manažera a jednatele nastoupil Martin Hosták v červnu 2017 s nápady a vizemi, kam hokejový klub posunout. Dle názoru spolumajitelů se však za dobu jeho působení nepodařilo tyto vize naplnit. Zhoršovaly se i personální vztahy uvnitř organizace. Nešťastná pak byla kandidatura Martina Hostáka do Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje za Ústí nad Labem bez vědomí majitelů klubu.

Nenaplnění daných cílů v kombinaci s manažerskými chybami vedlo spolumajitele klubu k rozhodnutí ukončit k 31. 7. 2020 vzájemnou spolupráci.

„Martinu Hostákovi chci tímto poděkovat za ekonomickou stabilizaci klubu po jeho příchodu a spolupráci, která bohužel nedopadla podle našich představ. I přes jednotlivá manažerská pochybení, odvedl ve Zlíně kus práce na pozici, která je komplikovaná v každém klubu,“ uvedl prezident klubu a primátor města Jiří Korec.


 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru