Česky

Česky

English

menu
zavřít

Máte nápad na vylepšení Zlína? Pobavte se o tom dnes u kávy se zástupci radnice

5. 4. 2018

Aktuality

25

Zlín - Máte nápad, jak vylepšit nebo opravit veřejné prostory vnitřního Zlína? Chcete se zapojit do projektu „Tvoříme Zlín“, ale nevíte, jak podat návrh...

Setkání se uskuteční v klubu 204.jpg

Zlín - Máte nápad, jak vylepšit nebo opravit veřejné prostory vnitřního Zlína? Chcete se zapojit do projektu „Tvoříme Zlín“, ale nevíte, jak podat návrh? Máte v hlavě nápad, ale nejste si jistí, zda je realizovatelný? Přijďte si se zástupci radnice posedět u kávy a probrat Vaše nápady.

„Těšíme se na Vás ve středu 11. dubna 2018 v 17.30 v prostorách Family Pointu v budově Zlínského klubu 204,“ zve na setkání Kamila Gamalová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín.

Na Vaše dotazy budou odpovídat koordinátorka projektu Kamila Gamalová a zástupci Odboru městské zeleně, Odboru koncepce a realizace dopravních staveb, Odboru kanceláře primátora, oddělení prostorového plánování a oddělení tiskového.

 

Vše o projektu Tvoříme Zlín naleznete zde: https://vote.d21.me/cs/info/tvorimezlin

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru