Česky

Česky

English

menu
zavřít

Máte rádi letní kina? Vyberte si svůj film ve Zlíně

5. 6. 2017

Aktuality

22

Zlín – Všechno nebo nic, Masaryk, Zootropolis: město zvířat a spoustu dalších titulů nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. Letní kina pod noční oblohou...

Zlín zažije filmové léto

Zlín – Všechno nebo nic, Masaryk, Zootropolis: město zvířat a spoustu dalších titulů nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. Letní kina pod noční oblohou se budou promítat jak v centru města, tak v jeho místních částech.

„Dlouhodobě se snažíme atmosféru v našem městě oživit, rozšířit nabídku pro trávení volného času a tohle je další z novinek. Letní kina jsou skvělá věc, často přináší neopakovatelné zážitky a téměř vždy pohodu. Věříme, že tomu bude tak i nyní,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.

První představení Zlínského filmového léta se uskuteční v pátek 16. června v Malenovicích, na zahradu místní hasičské zbrojnice se bude promítat český film Jak básníci čekají na zázrak. Další promítací termíny, názvy filmů a místa, kde se letní kina uskuteční, a řada dalších informací jsou uvedeny na doprovodném plakátu, nebo na www.ic-zlin.cz.

Zlínské filmové léto je společným projektem města a obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek. „Celý projekt vyjde na přibližně 350 tisíc korun,“ doplnil radní Josef Novák, který se jeho realizací zabývá.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru