Česky

Česky

English

menu
zavřít

McDonald’s Cup opět zavítal do Zlína

15. 5. 2023

Aktuality

122

Zlín – Ve středu 10. května 2023 se uskutečnilo ve sportovním areálu Vlastislava Marečka na Vršavě krajské finále McDonald‘s Cupu. 

Ve 24. ročníku významného celostátního  turnaje v minikopané pro žáky prvního stupně základních škol ČR soutěžily dvě kategorie – mladší žáci 1. až 3. tříd a starší žáci 4. a 5. tříd.

Podpořit žáky na hřiště přišla náměstkyně primátora města Zlína pro školství Martina Hladíková.

„Každoročně se do turnaje McDonald’s Cup zapojí desítky tisíc dětí ze školních týmů po celé republice. Jsem ráda, že se tohoto největšího fotbalového turnaje pro žáky a žákyně základních škol účastní i některé zlínské základní školy. Děkuji Základní škole Komenského II, že se opět ujala role organizátora krajského finále,“ řekla náměstkyně.

Vítězem mladší kategorie se stali žáci ZŠ Velké Karlovice před žáky ZŠ Hluk a žáky ZŠ Brumov - Bylnice. Ve starší kategorii se dařilo ZŠ Slovan Kroměříž, která získala zlato, před žáky ZŠ Komenského II, Zlín a žáky ZŠ Sychrov Vsetín. Vítězné školy obou kategorií postoupily na Svátek fotbalu do Uherského Hradiště, který se bude konat 31. 5. a 1. 6  2023. Patroni letošního ročníku jsou fotbalisté Michal Sadílek a Andrea Stašková.

Pořadatelem této sportovní akce byla ZŠ Komenského II, Zlín ve spolupráci s fotbalovým oddílem FC Trinity Zlín.

Více na: www.mcdonaldscup.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru