Česky

Česky

English

menu
zavřít

Městem projde průvod dětských Martínků

9. 11. 2018

Aktuality

56

Zlín – V neděli 11. listopadu projde centrem Zlína průvod Martínků. Akci, která začne v 10:30 u zámku, připravují žáci a učitelé místní Základní umělecké školy.

Pozvánka na průvod martínků

Zlín – V neděli 11. listopadu projde centrem Zlína průvod Martínků. Akci, která začne v 10:30 u zámku, připravují žáci a učitelé místní Základní umělecké školy.

Průvod Martínků se uskuteční ve Zlíně už po osmnácté. „V této dětské podobě to je ojedinělá akce. V čele pojede Martin, žák literárně- dramatického oboru, na bílém koni a za ním průvod martínků,“ řekla za pořadatele Martina Hniličková.

Na trase zámek – náměstí Míru – Klub 204 – zámek po fanfárách vždy Martin přivítá diváky a pozve je na předvánoční akce ZUŠ Zlín, knihovny a muzea. Následovat bude krátké vystoupení tanečního a literárně-dramatického oboru a o závěr se postarají opět žáci hudebního oboru. Koně zapůjčí Jezdecký klub Žlutava.

Děti i koníka potěší pohoštění, které pro ně připravuje zlínská radnice. I v letošním roce Martin otevře svým příchodem martinské slavnosti na náměstí Míru a může začít hodování...

Více k programu na náměstí Míru na http://www.zlin.eu/svatomartinske-hody-na-namesti-miru-aktuality-4640.html

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru