Česky

Česky

English

menu
zavřít

Městem projde průvod Martínků

10. 11. 2017

Aktuality

15

ZLÍN – Už po sedmnácté se vydá v sobotu 11. listopadu průvod Martínků z místní ZUŠ na cestu Zlínem. Tato zítřejší akce začne v 10:30 u zlínského zámku.

Průvod Martínků ve Zlíně

Zlín – Už po sedmnácté se vydá v sobotu 11. listopadu průvod Martínků z místní ZUŠ na cestu Zlínem. Tato zítřejší akce začne v 10:30 u zlínského zámku.

V čele průvodu pojede Martin, žák literárně - dramatického oboru, na bílém koni a za ním průvod Martínků. Na trase zámek – náměstí Míru – Klub 204 – zámek po fanfárách vždy Martin přivítá diváky a pozve je na předvánoční akce ZUŠ Zlín, knihovny a muzea. „Následovat bude krátké vystoupení tanečního a literárně-dramatického oboru a o závěr se postarají opět žáci hudebního oboru,“ řekla za organizátory Martina Hniličková. Dodala, že koně zapůjčil Jezdecký klub Žlutava. 

Příchodem na náměstí Míru zahájí Martin první ročník Svatomartinských hodů ve Zlíně. Více informací na http://www.zlin.eu/namesti-miru-poprve-ozije-svatomartinskymi-hody-aktuality-3979.html.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru