Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město a univerzita pokračují ve spolupráci

29. 1. 2021

Aktuality

24

Zlín – Pokračování spolupráce mezi statutárním městem Zlínem a Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati stvrdí rámcová smlouva.

utb.jpg

Zlín – Pokračování spolupráce mezi statutárním městem Zlínem a Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati stvrdí rámcová smlouva. O jejím uzavření na dobu neurčitou rozhodla Rada města Zlína na svém posledním zasedání.

„S Fakultou multimediálních komunikací nás pojí dlouhodobá úspěšná spolupráce, a proto bychom v ní rádi i nadále pokračovali a některé oblasti zájmů a činností ještě více propojili. Věříme, že spolupráce bude přínosná jak pro samotnou univerzitu, tak i pro město,“ uvedl primátor města Zlína Jiří Korec.

Účelem nově uzavřené rámcové smlouvy je stanovit základní práva a povinnosti smluvních stran a možnosti vzájemné spolupráce. Ty jsou podle slov náměstka primátora města Zlína Pavla Brady velmi široké. 

„Pohled studentů a jejich pomoc je pro nás cenná v mnoha směrech. Rádi bychom využili nabídku spolupráce například při tvorbě grafických návrhů tiskovin, tvorbě audiovizuálních děl propagace a prezentace města, i při samotné propagaci města. Široké možnosti vzájemného propojení vidíme i při zlepšování vzhledu veřejného prostranství, odstraňování visuálního smogu nebo zapojení studentů do organizace aktivit a osvětových akcí environmentální výchovy.  Studenti mohou také využít podpory města při získávání praxe na Magistrátu města Zlína či v městských organizacích a společnostech,“ popsal Pavel Brada.

V případě, kdy činnost smluvních stran bude nutno upřesnit, bude uzavřena samostatná dílčí smlouva.

Statutární město Zlín je veřejnoprávní korporací, jejímž hlavním posláním je všestranný rozvoj území města a zajišťování veřejných služeb dle potřeb jeho obyvatel. Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáš Bati ve Zlíně je součástí veřejné vysoké školy a poskytuje vzdělání v oborech Multimédia a design Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Produkce a Marketingové komunikace.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru