Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město bude hostit ME v silniční cyklistice

16. 5. 2018

Aktuality

5

Zlín - Město Zlín bude hostit mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategoriích juniorů, juniorek, a mužů a žen do 23 let. Šampionát se uskuteční...

Ilustrační foto

Zlín - Město Zlín bude hostit mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategoriích juniorů, juniorek, a mužů a žen do 23 let. Šampionát se uskuteční v sobotu14. av neděli 15. července. Organizace a zajištění tratí si vyžádají některá dopravní omezení.

Centrum závodu bude umístěno na ulici Štefánikova před novou budovou UTB, kde bude i zázemí. Vyroste zde také pódium se světelnou obrazovkou, kde budou probíhat vyhlášení vítězů.

V sobotu 14. července pojedou své závody juniorky (v čase od 11 do 13:30) a ženy do 23 let (14:30 – 17:30. V neděli 15. července nastoupí na trať junioři (9:00 – 12:30) a muži do 23 let (13:00 – 17:00).

Trať závodu je vyznačena na mapce. Další informace k cyklistickému mistrovství Evropy se objeví v dalším vydání Magazínu Zlín i na webu www.zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru