Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město chce dokončit rekonstrukci podchodu a oživit jeho vzhled

16. 6. 2020

Aktuality

7

Zlín - Město Zlín znovu obnovilo jednání s majiteli zanedbaných prodejen v podchodu na náměstí Práce. Jejich výkup by umožnil sjednotit vzhled podchodu do jednotného...

podchod.jpg

Zlín - Město Zlín znovu obnovilo jednání s majiteli zanedbaných prodejen v podchodu na náměstí Práce. Jejich výkup by umožnil sjednotit vzhled podchodu do jednotného vizuálního stylu. Tato jednání probíhala i v roce 2014, leč neúspěšně. Cíl obnoveného jednání je stejný – dokončení celkové rekonstrukce prostoru podchodu.

„Aktuální situace je taková, že se nám již podařilo jednu prodejnu vykoupit. Koupě druhé prodejny byla schválena zastupitelstvem a jsme před podpisem kupní smlouvy. Výkup třetího stánku již máme rozjednaný. Vedeme jednání i se zbývajícími majiteli stánků, pokud se dohodneme, rádi bychom vykoupili všechny stánkové sestavy v podchodu a dokončili již před lety započatou rekonstrukci. Zároveň chceme uspořádat ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati designerskou soutěž na výtvarné řešení betonové stěny naproti prodejnám a celkové jeho oživení. Myslím, že by to veřejnost uvítala a s tímto řešením souhlasí i architekt,“ uvedl aktuální stav jednání náměstek primátora pro majetek a rozvojové plochy Pavel Brada.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru