Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město chystá zážitkového průvodce. Uvítá nápady veřejnosti.

18. 7. 2019

Aktuality

15

Zlín – Na přípravě nového zážitkového průvodce městem s názvem Rozvaž se ve Zlíně se mohou podílet i obyvatelé a subjekty ze Zlína a nejbližšího okolí.

rozvaz-se-ve-zline.jpg

Zlín – Na  přípravě nového zážitkového průvodce městem s názvem Rozvaž se ve Zlíně se mohou podílet i obyvatelé a subjekty ze Zlína a nejbližšího okolí. Oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu, které materiál připravuje, uvítá jejich tématicky související tipy, postřehy a doporučení.

„Do tvorby nového městského propagačního materiálu Rozvaž se ve Zlíně chceme zapojit širokou veřejnost i místní podnikatele. Zajímají nás například informace o zajímavých službách, pořádaných akcích a další nápady, které by dle jejich uvážení neměly v průvodci chybět,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

Zážitkový turistický průvodce Rozvaž se ve Zlíně chce nabídnout všem místním i návštěvníkům města zajímavé a netradiční zážitky. Zpestří ho hravé logo Rozvaž se ve Zlíně, známé již z jiných propagačních předmětů města, které jsou k dostání v Městském informačním a turistickém středisku v budově radnice.

„Zážitková brožura naváže na sérii propagačních materiálů a předmětů s hravým logem Rozvaž se ve Zlíně, které hraje i hlavní roli v naší letní fotosoutěži pro cestovatele. Stačí si takový předmět vzít s sebou na dovolenou či výlet, vyfotit zajímavou fotografii a vložit ji do komentáře pod příspěvek s fotosoutěží na facebooku města Zlin.eu. Bližší podmínky fotosoutěže najdou zájemci i na turistickém webu www.ic-zlin.cz,“dodala Eva Manišová.

Náměty a připomínky k připravovanému materiálu Rozvaž se ve Zlíně přijímá Marcela Herinková na e-mailu marcelaherinkova@zlin.eu do 15. srpna 2019.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru