Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město hledá čtyři ředitele/ředitelky školek

10. 3. 2017

Aktuality

22

Zlín – Hned čtyři ředitele či ředitelky mateřských škol hledá město Zlín. Jde o MŠ na ulicích Česká, Lázeňská, Santražiny a na tř. Svobody. Předpokládaný nástup je...

Ilustrační foto

Zlín – Hned čtyři ředitele či ředitelky mateřských škol hledá město Zlín. Jde o MŠ na ulicích Česká, Lázeňská, Santražiny a na tř. Svobody. Předpokládaný nástup je k 1. srpnu.

Důvody, proč se uvolnila tato místa, jsou různé. „Dvě paní ředitelky nám odchází do důchodu, jedna se vzdala funkce. U další mateřské školy neskončil předchozí konkurz úspěchem,“ vysvětlila náměstkyně primátora Kateřina Francová, do jejichž kompetencí patří školství.

K účasti v konkurzu je nutné splnit hned několik náležitostí. Seznámit se s nimi bude možné na webu www.zlin.eu v rubrice Výběrové řízení, v Magazínu Zlín, na www.zkola.cz v rubrice Volná pracovní místa nebo při osobní návštěvě na Odboru školství magistrátu, který sídlí na ulici Zarámí.

Přihlášky lze podat nejpozději do 20. dubna do 12 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru