Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město hledá Zasloužilého seniora roku 2020

16. 6. 2020

Aktuality

43

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2020.

magistrat.jpg

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2020. Ocenění si odnese jako každý rok pět kandidátů, kteří jsou svým aktivním přístupem k životu a zapojením do činnosti komunity inspirací a přínosem pro své okolí.

Nominaci může podat kdokoliv z řad veřejnosti, podmínkou je pouze trvalé bydliště kandidáta, jež musí být na území statutárního města Zlína. V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí.

Počátkem měsíce září členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou 5 seniorů, kterým bude v rámci tradičního divadelního představení pro seniory předán pamětní list s titulem Zasloužilý senior 2020 a drobný dárek.

Návrhy na jmenování shromažďuje do pondělí 31. srpna 2020 sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína (detašované pracoviště v budově Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, 2. etáž, dveře č. 229).

Kontakt: Martina Hověžáková, tel. č. 577 630 801, e-mail: martinahovezakova@zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru