Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město nabízí 28 volných bytů

10. 2. 2017

Aktuality

289

Zlín – Bezmála tři desítky volných bytů nabízí aktuálně do pronájmu Statutární město Zlín. Zájemci zaregistrovaní v evidenci žadatelů o městský byt si budou moci byty...

zlin.jpg

Zlín – Bezmála tři desítky volných bytů nabízí aktuálně do pronájmu Statutární město Zlín. Zájemci zaregistrovaní v evidenci žadatelů o městský byt si budou moci byty prohlédnout na vlastní oči. Termíny prohlídek budou zveřejněny na úřední desce. Jedná se nejčastěji o byty v ulicích Středová, Okružní, Vodní a Obeciny.

„Nejčastěji jde o byty 1 + kk o velikosti od cca 30 do 36 metrů čtverečních. V nabídce se však najdou i byty o dispozici 2 + kk a i jeden 3+1,“ přiblížila Lenka Kovářiková z Odboru ekonomiky a majetku zlínského magistrátu.

Výše nájemného za metr čtvereční se nachází v rozmezí od šedesáti pěti až do téměř osmdesáti korun. Bližší informace najdete na úřední desce na webu města Zlína případně na Odboru ekonomiky a majetku zlínského magistrátu, konkrétně v oddělení správy domů, které sídlí v ulici Zarámí. Nabídka bytů bude zveřejněna do konce března.  

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru